052-3823576

אודות

עד השמים בטרקטורון מעופף

משחר האנושות חשק האדם בדבר אחד – לעוף.
הרצון להתנתק מהארץ ולפרוש כנפיים גירה אותו כל כך,
גם משום שתמיד ידע שמדובר בחלום שלא נועד להתגשם.
ציפורים עפות ואילו האדם נועד להביט בהן מהקרקע, ולהרהר "אילו רק".

חברת "עד השמיים" הצליחה להגשים את החלום הזה עם תחילת פעילותה כ"טייסת" ממ"גים, הלוא הם כלי הטיס המוכרים יותר בשם "בקאי" או "טרקטורון מעופף".

חברת "עד השמיים" מעניקה חוויה ייחודית המלווה בהתרוממות נפש גדולה,
התרגשות ותחושת מעוף שנשארת לאורך זמן.
מספר דקות לאחר המפגש במנחת, בו הטייס יציג עצמו ויתדרך בכמה נהלים פשוטים, ולאחרם יחגור בבטחה את הנוסע לכלי, תתרחש ההמראה!

תוך שניות, כלי הטיס יתנתק מהקרקע אל חוויה שמיימית מדהימה!
פתאום, כל הטבע נגלה אל מול העיניים –
פרדסים, שדות, בעלי חיים שונים, והכל מלמעלה.

ממבט על, הכל נראה אחרת. ניתן לראות למרחקים ולגלות נופים מדהימים
על כלי הטיס הפתוח שנותן תחושה של "לשבת על כורסא באוויר",
ממנה ניתן להסתכל לכל הכיוונים בלי דבר שיסתיר.

זוהי בהחלט חוויה חזקה שאינה דומה לכלום –
זוהי הדרך הקרובה ביותר להרגיש כציפור ופשוט לעוף!
הטיסה מגוונת מאוד – ניתן לטוס גבוה ולראות הכל מלמעלה ואיך כולם נראים קטנים, או לרחף בגובה אפסי מעל שדות, להריח את ריח הפריחה, ולהרגיש כאחת הציפורים.

חברת עד השמיים שמה דגש גדול על בטיחות הטיסה ועל כלל החוויה.

מסיבה זו, צוות הטייסים הוא מהמיומנים ביותר, וכלי הטיס חדישים ובעלי מערכות שמע המאפשרות האזנה למוסיקה בזמן הטיסה, ומושבים מרופדים –כל זאת על מנת להעניק את החוויה הטובה ביותר – החוויה המושלמת!

 

משחר האנושות חשק האדם בדבר אחד – לעוף.
הרצון להתנתק מהארץ ולפרוש כנפיים גירה אותו כל כך, גם משום שתמיד ידע שמדובר בחלום שלא נועד להתגשם. ציפורים עפות ואילו האדם נועד להביט בהן מהקרקע, ולהרהר "אילו רק".

חברת "עד השמיים" הצליחה להגשים את החלום הזה עם תחילת פעילותה כ"טייסת" ממ"גים, הלוא הם כלי הטיס המוכרים יותר בשם "בקאי" או
"טרקטורון מעופף".

חברת "עד השמיים" מעניקה חוויה ייחודית המלווה בהתרוממות נפש גדולה, התרגשות ותחושת מעוף שנשארת לאורך זמן. מספר דקות לאחר המפגש במנחת, בו הטייס יציג עצמו ויתדרך בכמה נהלים פשוטים, ולאחרם יחגור בבטחה את הנוסע לכלי, תתרחש ההמראה!

תוך שניות, כלי הטיס יתנתק מהקרקע אל חוויה שמיימית מדהימה! פתאום, כל הטבע נגלה אל מול העיניים – פרדסים, שדות, בעלי חיים שונים, והכל מלמעלה.

ממבט על, הכל נראה אחרת. ניתן לראות למרחקים ולגלות נופים מדהימים על כלי הטיס הפתוח שנותן תחושה של "לשבת על כורסא באוויר", ממנה ניתן להסתכל לכל הכיוונים בלי דבר שיסתיר.

זוהי בהחלט חוויה חזקה שאינה דומה לכלום – זוהי הדרך הקרובה ביותר להרגיש כציפור ופשוט לעוף! הטיסה מגוונת מאוד – ניתן לטוס גבוה ולראות הכל מלמעלה ואיך כולם נראים קטנים, או לרחף בגובה אפסי מעל שדות, להריח את ריח הפריחה, ולהרגיש כאחד הציפורים.

חברת עד השמיים שמה דגש גדול על בטיחות הטיסה ועל כלל החוויה.

מסיבה זו, צוות הטייסים הוא מהמיומנים ביותר, וכלי הטיס חדישים ובעלי מערכות שמע חדישות המאפשרות האזנה למוסיקה בזמן הטיסה,  ומושבים מרופדים ונוחים- כל זה על מנת להעניק את החוויה הטובה ביותר- החוויה המושלמת!

דילוג לתוכן