052-3823576

שאלות ותשובות

אנחנו נמצאים במנחת עין ורד בלב השרון, ממש בסמוך לתל מונד וקדימה. הטיסות ממריאות ונוחתות במנחת במהלך כל השבוע.

עם זאת, ניתן לתאם עימנו טיסות מיוחדות במקומות מגוונים בארץ- כנרת, ים המלח, הערבה, עמק יזרעאל, או מה שתרצו…

שעות הפעילות משתנות בהתאם למזג האויר- רוח, וטמפרטורה. לרוב, התנאים האידיאליים הם בשעות הבוקר המוקדמות או אחר הצהריים לקראת השקיעה. תנאי מז"א טובים יאפשרו טיסה חלקה ללא קפיצות ונדנודים, וחוויה שתשאיר חיוך גדול.

טיסות החוויה הינן מגיל 8 ומעלה. לימוד ההטסה (קורס טיס) הינו מגיל 16 ומעלה.

כלי הטיס שלנו הינם הטובים בעולם- "איירוולף" של חברת פאוורשוט האמריקאית. כל המטוסים שלנו חדשים, עברו תקינה של רשות התעופה האמריקאית, והם בטוחים ונוחים במיוחד. מבחינתנו בטיחות ונוחות לפני הכל!

יש להגיע בנעליים סגורות. בתקופת החורף מומלץ להגיע במעיל חם וכפפות.

לא. הטיסות בטרקטורון מעופף הן לטייס ונוסע אחד. עם זאת, אנו מציעים ואף ממליצים על טיסה במקביל ב-2 טרקטורונים מעופפים. נמריא יחד, נטייל יחד, ונחווה את החוויה במקביל. פתרון מושלם לזוגות!

הטיסה בטרקטורון מעופף מוגבלת עד 120 ק"ג.

לא מומלץ לאכול ארוחה כבדה לפני הטיסה. הנדנודים הקלים באויר עלולים לגרום לבחילה ולגרוע מהחוויה הנהדרת. רוצים לשלב את הטיסה ביום כיף? שמרו על מרווח של 3 שעות בין הארוחה לטיסה, או שתאמו ארוחה לאחרי הטיסה. בתיאבון…

הטיסה בטרקטורון מעופף מוגדרת כספורט אתגרי. עם זאת, הטרקטורון המעופף הינו כלי הטיס הבטוח בעולם- שילוב של מנוע תעופתי אמין במיוחד ומצנח גדול. גם אם חלילה המנוע כשל, נרד ברכות אל הקרקע.

נהפוך הוא! הטיסה בטרקטורון מעופף מומלצת ומוכחת כמסייעת להתגברות על פחד גבהים. טייסינו מאומנים מאוד וידעו להתאים את אופי הטיסה לנוסע- מטיסה רגועה ושלווה עד טיסת אקסטרים מלאת פניות חדות. אצלנו כולם ייצאו מרוצים!

טיסה פרטית אינה דורשת רישיון הטסה, אלא אישור על מעבר קורס הסמכה ממדריך מוסמך. מדריכי בית הספר מוסמכים להנפיק אישור שכזה לאחר קורס הטיס.

עם זאת, כל טייסינו בעלי רישיון מטעם רשות התעופה האזרחית להפעלה מסחרית של טרקטורון מעופף ו/או הדרכה בטרקטורון מעופף, ועם ניסיון של אלפי שעות טיסה, כך שאתם בידיים טובות..

בהחלט. הטיסה בטרקטורון מעופף נגישה לבעלי מוגבלויות ומאפשרת לכולם לחוות את חווית המעוף. יש לציין מראש אם קיימת מוגבלות כלשהי ונדאג להתארגן בהתאם.

דילוג לתוכן